„Na Górce” to rodzinny pensjonat – hotel oferujący noclegi w miejscowości uzdrowiskowej Polańczyk, nad Jeziorem Solińskim w Bieszczadach. Z okien pokoi hotelowych restauracji i domków roztacza się malowniczy widok na Jezioro Solińskie i otaczające go Bieszczady. Spokój, miła, rodzinna atmosfera i profesjonalna obsługa oraz przytulny wystrój pokoi gwarantują Państwu udany wypoczynek w naszym hotelu.

Sezon letni jest w Polańczyku rajem dla amatorów sportów wodnych, wędkarzy, wycieczek pieszych lub rowerowych, a okoliczne wyciągi narciarskie zapewniają aktywny wypoczynek zimą. Dysponujemy pokojami dwu i trzy osobowymi, dwoma apartamentami oraz całorocznymi domkami 4 – 8 osobowymi. Na terenie hotelu, domków i restauracji dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy Internet (WiFi).

Oferujemy  noclegi w przytulnych  pokojach 2 i 3 osobowych oraz apartamentach. W każdym pokoju znajduje się lodówka i pełny węzeł sanitarny. Z okien pokoi hotelowych i restauracji podziwiać można rozległą panoramę Jeziora Solińskiego i otaczających go Bieszczadów.        Przytulny wystrój pokoi, mikroklimat, bliskość jeziora, wyśmienita kuchnia oraz miła obsługa gwarantują Państwu udany wypoczynek i dobre samopoczucie.